Найдорожча кава в світі

1 0720featСеред багатого розмаїття смачної кави, особливе місце займає "Kopi Luwak" – найдорожча кава в світі. Виробництво цього розкішного напою досить специфічне, завдяки чому кава отримує унікальний смак и неповторний аромат.

Назва "Kopi" в перекладі з індонезійської мови означає - кава, а "Luwak" – маленька тваринка з сімейства віверрових, яка має пристрасть до спілих плодів кавового дерева. До речі тваринка надає перевагу тільки найкращим зернам кавового дерева, та з’їдає їх на багато більше ніж в змозі перетравити її шлунок. Після проходження по травній системі тварини та під впливом її ензимів, неперетравлені зерна кави набувають неймовірній смак та неперевершений аромат. Більшість прихильників цього напою – жителі Японії, а вартість такої екзотичної кави біля 400 доларів на кілограм.    

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 вересня 2012, 13:44

Хіти: 405

Найдорожчий десерт у світі

cost 10Завітавши до розкішного нью-йоркського ресторану "Serendipity 3", можна скуштувати найдорожчий десерт у світі, вартість якого складає 25 тисяч доларів. У склад десерту входить вершкове морозиво з 25 сортів какао, багато прикрашене збитими вершками, шматочками їстівного золота, а також відомою шоколадкою "La Madeline au Truffle" від "Knipschildt Chocolatier".

Цей справжній витвір мистецтва подається у розкішному бокалі, який прикрашений золотом та алмазами, а куштувати цю насолоду в ресторані пропонують золотою ложечкою. Бажаючим відвідати цей десерт, слід заздалегідь повідомити про це персонал ресторану. Також, слід зазначити, що дорогий посуд, в якому подається десерт, клієнт за бажанням може забрати з собою.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 вересня 2012, 13:43

Хіти: 514

Найдорожча вода Kona Nigari

Kona-NigariЛюди платять за воду щодня, попри те, що вона доступна і безкоштовна у багатьох куточках Землі. Так раз ми платимо за неї, чому не платити за неї багато?

На цьому і заснована філософія японців, в країні висхідного сонця налагоджений великий бізнес на закупівлях дорогого концентрату опрісненої морської води, що добувається з глибин океану недалеко від узбережжя Гаваїв.

Вода під назвою Kona Nigari продається за ціною 33,5$ за пляшку в 0,06 л, великий бутель коштуватиме більше 2000 доларів. Морська вода опріснюється, очищається і розливається в пляшки місткістю 0.06 або 5 літрів.  Найзабавніше, що пити її просто так не можна: перед вживанням "Kona Nigari" треба розбавляти звичайною водою. Стверджують, що споживання цієї води сприяє схудненню, зменшенню стресів, поліпшенню відтінку шкіри і травлення. І очевидно ця Гавайська морська вода особлива - люди платять за Kona Nigari більше ніж за аналогічні концентрати, отримані біля узбережжя Японії.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2012, 09:52

Хіти: 628

Найдорожче у світі м'ясо

vagiuНайдорожче у світі м'ясо - це яловичина.

Причому не проста, а мармурова. Причому - обов'язково з японських корів Вагиу. Впродовж століть цих корів розводили тільки в Японії, недалеко від міста Кобе, поводилися з ними шанобливо і годували тільки самими кращими травами, а також щодня натирали саку і поїли пивом.

Довгий час японці не експортували худобу для розведення, проте тепер корів Вагиу розводять і в Австралії. Але на вартості м'яса це позначилося виключно у бік підвищення: для поліпшення якості продукції австралійські фермери стали давати коровам червоне вино(по 16 доларів за пляшку). 200 грамів філе коштує в Європі більше 100 доларів. Деякі, особливо ніжні шматочки продають і за тисячу доларів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2012, 09:55

Хіти: 536

Картопля ціною в 500 євро

La-BonnotteОвоч, без якого сучасний українець не представляє свого столу, згідно з давньою легендою з'явився завдяки діям і старанням верховного бога інків Виракоча. А наш селянин спробував картоплю завдяки Петру I. Проте сучасну популярність він отримав не відразу. Довгий час картопля служила темою для частівок і примовок. Історії відомі навіть картопляні бунти - в 1840 - 1844 рр. при Миколі I. На сьогодні картопля складає основу раціону середньостатистичного українця, його навіть називають "другим хлібом". Мало хто з нас може уявити, що цей коренеплід теж може бути ексклюзивною і досить дорогою їжею. Проте, це так, якщо йдеться про французький сорт картоплі La Bonnotte. Ви можете купити його за ціною: 500 євро за один кг За свідченням кулінарів блюда з цього сорту картоплі мають дуже ніжний і м'який смак.

Картопля сорту La Bonnotte росте на невеликому французькому острові Нурмуатье в Атлантичному океані. Поля, на яких вирощують картоплю, удобрюють виключно морськими водоростями. Технологія обробітку грунту і вирощування рідкісного сорту картоплі La Bonnotte передається з покоління в покоління. Картопля росте на створених людиною невеликих грядках, шириною 70 см. Грядки створюються шляхом пресування грунту. Унікальна технологія забезпечує максимальне прогрівання і провітрювання грунту, що необхідно для успішного збирання врожаю. Усі роботи по посадці і збору урожаю проводяться тільки вручну. У рік збирають всього біля 100 тонн цього коренеплоду. Зібрана картопля, того ж дня відправляють на продаж. Такий невеликий урожай і приємний смак надають эксклюзивность цьому сорту картоплі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 квітня 2012, 09:42

Хіти: 625

Це цікаво!

Новини ресторану

Новорічна ніч в ресторані «Гранд Чері»

Новорічна ніч в ресторані «Гранд Чері»

Запрошуємо на святкування Нового 2013 Року! Грандіозне шоу від організаторів свята, загадкові маски і образи, вечірні сукні, святкова атмосфера і неск...

Весняна пропозиція від Шефа

Весняна пропозиція від Шефа

Ресторан «Гранд Чері» має чудову новину для прихильників тайської кухні - в нашому закладі Ви вже можете смакувати улюблені страви тайської кухні

День святого Валентина

День святого Валентина

 Запрошуемо всіх закоханих на святкування Дня святого Валентина  в ресторані Гранд Чері!  Вечеря при свічках та жива музика додасть ром...

Новини блогу

Рибу, птицю - беруть руками?

Рибу, птицю - беруть руками?

Давайте з вами розглянемо яким же інструментом за правилами етикету прийнято користуватися за столом, вживаючи рибу та птицю.

Як  чоловікові правильно увійти до ресторану

Як чоловікові правильно увійти до ресто…

Як правильно увійти до ресторану чоловікові якщо він з жінкою. В ресторан чоловік входить перший, але у нас в Україні прийнято пропускати жінку першою...

Найдорожча кава в світі

Найдорожча кава в світі

Серед багатого розмаїття смачної кави, особливе місце займає "Kopi Luwak" – найдорожча кава в світі. Виробництво цього розкішного напою досить специфі...

icons 06aМ.ВИШНЕВЕ ,КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н,

ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКА, 26

icons 03aПРАЦЮЄМО ЩОДНЯ: З 11:00 ДО 23:00

БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД 

Для замовлення столу телефонуйте за номерами:

(044) 239-05-61 та (045)985-63-13

Безкоштовний доступ до інтернету
partners


Ресторан "Гранд Чері". (с) 2011. Усі права захищено. GeMHost: веб-майстерня