Фуршет в ресторані "Гранд Чері" - Ресторан Гранд Черри Вишневое


Фуршет в ресторані "Гранд Чері"

Фуршет - це  прекрасна альтернатива стандартному банкету і, мабуть, найкомфортніша для спілкування форма застілля.

У наш час фуршет дуже популярний, оскільки практичний і зручний. Коли часу мало, а гостей багато, фуршет як не можна, до речі. Ділові зустрічі, корпоративні вечірки, презентації, відкриття виставок, зустрічі друзів - усе це якнайкраще поєднуються з фуршетом. Фуршет чудовий тим, що він допускає більше розкуту, живу манеру спілкування, експромт. На фуршеті можна і смачно перекусити, освіжиться або зігрітися різноманітними напоями, пожартувати, посміятися, дозволити собі який-небудь дружній жест. І, в той же час, фуршет дає можливість несподівано легко і невимушено вирішити, якщо потрібно, яке-небудь серйозне питання.

При організації фуршету в нашому ресторані, ми забезпечимо Вам неперевершені страви та відмінний сервіс.

Фуршет - це прийом з пригощанням, що зазвичай включає легкі закуски і напої, які їдять і п'ють стоячи. Для класичного (і найпростішого виду) фуршета Вам знадобляться канапе, трохи легких закусок, фрукти, напої. Фуршети влаштовуються як в приміщеннях, так і на свіжому повітрі.


Проведення фуршету в ресторані "Гранд Черрі" - це розкішний прийом, який органічно доповнить будь-який корпоративний захід і, поза сумнівом, надовго запам'ятається Вам і Вашим гостям!

Поделиться

icons 06aМ.ВИШНЕВЕ ,КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н,

ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКА, 26

icons 03aПРАЦЮЄМО ЩОДНЯ: З 11:00 ДО 23:00

БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД 

Для замовлення столу телефонуйте за номерами:

(044) 239-05-61 та (045)985-63-13

Безкоштовний доступ до інтернету
partners


Ресторан "Гранд Чері". (с) 2011. Усі права захищено. GeMHost: веб-майстерня