Як чоловікові правильно увійти до ресторану

В ресторан чоловік входить перший, у нас в Україні прийнято пропускати жінку першою, але це не зовсім правильно, за винятком якщо Вас зустріяає швейцар.

Тому є кілька причин.

По-перше, так він оберігає свою супутницю від несподіваних зіткнень і піжтримує її по сходинках або порозі, не забуваючи при цьому притримати двері і подати дамі руку.

По-друге, за цією ознакою метрдотель вправі зробити висновок про те, хто є ініціатором приходу в ресторан, тобто буде робити замовлення та оплачувати рахунок.

Відповідно, якщо в ресторан прийшли тільки чоловіки, або тільки дами, або компанія, запрошена дамою, то діє правило: першим входить той, хто запрошував. Але якщо при вході відвідувачів зустрічає швейцар, чоловіки повинні пропустити своїх супутниць вперед.

sveicar

У гардеробі чоловік роздягається сам, а потім допомагає роздягнутися дамі. Після цього він передає речі гардеробникові і зберігає у себе номерки. До речі, покидаючи ресторан, чоловікові слід діяти в зворотному порядку: спочатку подати пальто супутниці, а потім вже одягтися самому.

 

При вході в зал гостей зустрічає старший офіціант або метрдотель. Він повинен провести відвідувачів до вільного або замовленому столику.

Порядок проходження такий:

співробітник ресторану,

дама або гості,

а потім той, хто запросив.

Але це ідеальна ситуація. Приготуйтеся до того, що вам, можливо, нададуть самостійно вибирати столик. Запросив повинен проїхати до обраного місця, показуючи дорогу дамі або гостям. Пам'ятайте, що дуже небажано підсаідати до уже зайнятому столу, навіть якщо за ним сидять ваші знайомі. Якщо ви опинитеся в такій ситуациї - зверніться таки до співробітника ресторану.


Вибравши столик, чоловік, злегка висунувши стілець, допомагає дамі сісти. Якщо дама приходить без супутника, цей галантний обов'язок покладається на обслуговуючий персонал. Чоловікові слід зайняти місце ліворуч від супутниці, або напроти неї. Дамі бажано сидіти обличчям до більшої частини залу, але, ні в якому разі, не в проході. Якщо обідають двоє чоловіків і одна жінка, вона сідає між ними. Так само належить сидіти чоловікові в товаристві двох дам, щоб ніхто не був обділений увагою.


Коли дама встає зі свого місця, присутні за столом чоловіки теж повинні піднятися. Те ж саме необхідно зробити, коли вона повернеться.

 

Не варто нехтувати цим знаком ввічливості, вважаючи його анахронізмом. Адже галантність завжди доречна в наш час.

etr1

Поделиться

Це цікаво!

Новини ресторану

Новорічна ніч в ресторані «Гранд Чері»

Новорічна ніч в ресторані «Гранд Чері»

Запрошуємо на святкування Нового 2013 Року! Грандіозне шоу від організаторів свята, загадкові маски і образи, вечірні сукні, святкова атмосфера і неск...

Весняна пропозиція від Шефа

Весняна пропозиція від Шефа

Ресторан «Гранд Чері» має чудову новину для прихильників тайської кухні - в нашому закладі Ви вже можете смакувати улюблені страви тайської кухні

День святого Валентина

День святого Валентина

 Запрошуемо всіх закоханих на святкування Дня святого Валентина  в ресторані Гранд Чері!  Вечеря при свічках та жива музика додасть ром...

Новини блогу

Рибу, птицю - беруть руками?

Рибу, птицю - беруть руками?

Давайте з вами розглянемо яким же інструментом за правилами етикету прийнято користуватися за столом, вживаючи рибу та птицю.

Як  чоловікові правильно увійти до ресторану

Як чоловікові правильно увійти до ресто…

Як правильно увійти до ресторану чоловікові якщо він з жінкою. В ресторан чоловік входить перший, але у нас в Україні прийнято пропускати жінку першою...

Найдорожча кава в світі

Найдорожча кава в світі

Серед багатого розмаїття смачної кави, особливе місце займає "Kopi Luwak" – найдорожча кава в світі. Виробництво цього розкішного напою досить специфі...

icons 06aМ.ВИШНЕВЕ ,КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н,

ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКА, 26

icons 03aПРАЦЮЄМО ЩОДНЯ: З 11:00 ДО 23:00

БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД 

Для замовлення столу телефонуйте за номерами:

(044) 239-05-61 та (045)985-63-13

Безкоштовний доступ до інтернету
partners


Ресторан "Гранд Чері". (с) 2011. Усі права захищено. GeMHost: веб-майстерня