Кейтеринг - Ресторан Гранд Черри Вишневое


catering-kiev-grand-cherry

Погодьтеся, для запрошених немає нічого приємнішого та доречнішого, ніж кава-брейк із канапками чи тістечками у перерві між засіданнями, нарадами, тренінгами чи після прес-конференції. І мабуть, кожна ділова людина знає, що треба для організації результативної (але не надто офіційної) зустрічі, мета якої – справити приємне враження на партнерів або майбутніх клієнтів. Ідеться, звичайно, про фуршет! А сучасне виїзне весілля чи тематична вечірка? Їх складно уявити без вишуканого коктейль-бару та бенкету. Але невже доведеться займатися приготуванням та перевозити страви у призначене для урочистого заходу місце? Ні в якому разі! На щастя, сьогодні можна замовити кейтеринг у Києві!

Саме кейтеринг – виїзне ресторанне обслуговування – дозволяє отримати смачно приготовлені, вишукано оформлені страви у будь-якому місці, у будь-який час. І крім того, бездоганно і ефектно їх подати.

Кейтеринг – доволі нове поняття, але не нове явище. Адже ще для французького монарха Людовика ХIV влаштовували бучні бенкети на свіжому повітрі. А власне слово «catering» прийшло до нас з англійської мови і перекладається, як «громадське харчування». Сьогодні кейтеринг включає у себе набагато більше:

  • витончені, якісні страви з ресторану, їх досконала і приваблива сервіровка;
  • напої – коктейль-бар, чай і кава;
  • професійне обслуговування офіціантами приватного, святкового чи ділового заходу у бенкетному чи конференц-залі і навіть просто неба;
  • оренда посуду, столових приборів і меблів – всього необхідного для влаштування надзвичайної атмосфери і оформлення вишуканого столу.

Корпоративне барбекю, виїзне весілля, приватний пікнік, сімейне свято, тематична вечірка, ділова зустріч із фуршетом, бізнес-ланч або справжній розкішний бенкет – будь-який з цих заходів можна влаштувати за допомоги такого сучасного різновиду обслуговування, як кейтеринг від ресторану «Гранд Чері». Наш персонал готовий виїхати до вас разом зі своїми коронними стравами!

Поделиться

icons 06aМ.ВИШНЕВЕ ,КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ Р-Н,

ВУЛ. СВЯТОШИНСЬКА, 26

icons 03aПРАЦЮЄМО ЩОДНЯ: З 11:00 ДО 23:00

БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД 

Для замовлення столу телефонуйте за номерами:

(044) 239-05-61 та (045)985-63-13

Безкоштовний доступ до інтернету
partners


Ресторан "Гранд Чері". (с) 2011. Усі права захищено. GeMHost: веб-майстерня